זירת המומחים

בואו לנתח את השוק עם
המומחים והאנליסטים של בורסה גרף

זירת המומחים הינה זירה לימודית להעמקה, למידה וסקירת השווקים והיא איננה ייעוץ השקעות או שירות איתותים. הכניסה לזירה חופשית לכל מנויי בורסה גרף ללא תשלום נוסף. הזירה אינה מספקת איתותי קנייה או מכירה. התכנים לא נשלחים לטלפון או למייל אלא באחריות הגולש להיכנס לאתר בעצמו וביוזמתו. אין בתכנים שמופיעים בזירה משום המלצה לקנות או למכור את השוק או מניות ספציפיות. סקירה זו מוגשת כאינפורמציה טכנית נוספת העושה זאת פועל על סמך שיקול דעתו ואחריותו בלבד. המומחים הכותבים בזירה אינם יועצי השקעות אלא אנליסטים העוסקים בניתוח טכני וכלכלי ואין לראות בדבריהם משום עצה ו/או המלצה לפעילות כלשהי בניירות ערך.
ג'קי ברוך

עשרות אחוזים במנייה במעקב!

אתמול, יום שני ה-13.09.21, התקיים וובינר מניות בחדר הלימוד של שרות המנויים ובו ניתוח על מניות במעקב בעלות פוטנצייאל שכבר החלו בהגשמת הפוטנצייאל. חג שמח

קרא עוד »
אייל גורביץ

אז מה היה לנו באוגוסט

בסוף יולי המלצתי על מספר מניות למסחר קצר לאוגוסט. בואו נראה את העסקאות שהתקבלו. מחר אציע מניות למסחר לספטמבר –

קרא עוד »
אייל גורביץ

רביעי לימודי – מניות במשבר

אני מניח שאתם מכירים את המונח “מניה במשבר”. לתוך המונח הזה צריך לצקת תוכן מעשי אחרת הוא נותר תיאורטי ברביעי הקרוב 01/09 יוצאים לדרך שני

קרא עוד »
אייל גורביץ

אס.אנד.פי 500

בועה או לא בועה. את שוק האמריקאי לא מעניין מה אתם חושבים. הוא ממשיך צפונה. השאלה מתי זה יתפוצץ

קרא עוד »
אייל גורביץ

אס.אנד.פי

למרות שתהיה זו קלישאה לומר שכל אחוז עלייה מקרב את השוק האמריקאי לקצה, הרי שיש בזה מן האמת. אלא שבינתיים דומני שכל ירידה תהיה זמנית

קרא עוד »

אייל גורביץ’

מבכירי האנליסטים בארץ ומחלוצי הניתוח הטכני בישראל. מורה, סוחר,ומרצה במסגרות רבות. המוטו שלי הוא אם אני יכול גם אתם יכולים.

 

לחצו להורדת מדריך הניתוח הטכני של גורביץ’>>

מוטי כהן

מוטי כהן, סוחר ומשקיע בבורסות ארה”ב. בוגר תואר ראשון בכלכלה מהאונ’ העברית. עבד בארה”ב גם בחברת Goldman Sachs. מוטי משלב טכני ופונדמנטלי תוך שימוש בשיטות המסחר והניתוח החדישות בשוק.

דור חברוני

סוחר כ-10 שנים, מרצה, אנליסט טכני ומנטור אישי. מתמחה בבורסה האמריקאית ובשיטת BookMap הייחודית. המוטו שלי הוא למידה מקצועית ועבודה קשה מביאות תוצאות.

ג’קי ברוך

אחד המנתחים הטכניים הוותיקים והטובים בישראל. מפתח שיטת ארבעת השלבים וסוחר בשווקים מאז שנשבה בקסמי השיטה הטכנית בשנת 2000.
דילוג לתוכן