זירת המומחים הינה זירה לימודית להעמקה, למידה וסקירת השווקים והיא איננה ייעוץ השקעות או שירות איתותים. הזירה אינה מספקת איתותי קנייה או מכירה. אין בתכנים שמופיעים בזירה משום המלצה לקנות או למכור את השוק או מניות ספציפיות. סקירה זו מוגשת כאינפורמציה טכנית נוספת העושה זאת פועל על סמך שיקול דעתו ואחריותו בלבד. המומחים הכותבים בזירה אינם יועצי השקעות אלא אנליסטים העוסקים בניתוח טכני וכלכלי ואין לראות בדבריהם משום עצה ו/או המלצה לפעילות כלשהי בניירות ערך.

אנבידיה – חכו לשבירה של 850 דולר

לפני שנצלול לעומקם של דברים אני רוצה להזמין אתכם לוובינר פתוח שאני עורך ביום שלישי הקרוב ה-16 לחודש בשעה 19:00 יחד עם שותפי לבורסהגרף גיורא אלון. הנושא המרכזי הוא : מדוע אנחנו לא מוכרים בזמן. גיורא ידבר על ההיבט הפסיכולוגי התנהגותי ואני אציג איתותי מכירה ברורים ומוגדרים. אבל לא רק זאת. נדבר גם על השווקים בחו"ל ובארץ וגם על מניות מעניינות. מצרף את הקישור להרשמה :

https://bursagraph.activetrail.biz/eyal_lesson_202404_1

אנבידיה היא סיפור הצלחה. מי שרכב על מהלך העליות ארוך הטווח עשה תשואה של מספר שנים. אין הרבה דברים שליליים לומר על מניה שלא רק שעלתה אלא שגם האיצה תוך כדי מהלך העליות. אלא שבימים האחרונים ניכרים סימני בלימה שלא ברור מה טיבם. שבירה של 850 דולר מטה ואתם תראו אותה צוללת כמו בז בעוד 100 דולר לפחות. על כל מה שקורה שם, כולל מתי יהיה כדאי לחזור, בסרטון שהכינותי.

דילוג לתוכן