זירת המומחים הינה זירה לימודית להעמקה, למידה וסקירת השווקים והיא איננה ייעוץ השקעות או שירות איתותים. הזירה אינה מספקת איתותי קנייה או מכירה. אין בתכנים שמופיעים בזירה משום המלצה לקנות או למכור את השוק או מניות ספציפיות. סקירה זו מוגשת כאינפורמציה טכנית נוספת העושה זאת פועל על סמך שיקול דעתו ואחריותו בלבד. המומחים הכותבים בזירה אינם יועצי השקעות אלא אנליסטים העוסקים בניתוח טכני וכלכלי ואין לראות בדבריהם משום עצה ו/או המלצה לפעילות כלשהי בניירות ערך.

דולר שקל – לכיוון 4 שקלים

לפני שנצלול לעומקם של דברים אני רוצה להזמין אתכם לוובינר פתוח שאני עורך ביום שלישי הקרוב ה-16 לחודש בשעה 19:00 יחד עם שותפי לבורסהגרף גיורא אלון. הנושא המרכזי הוא : מדוע אנחנו לא מוכרים בזמן. גיורא ידבר על ההיבט הפסיכולוגי התנהגותי ואני אציג איתותי מכירה ברורים ומוגדרים. אבל לא רק זאת. נדבר גם על השווקים בחו"ל ובארץ וגם על מניות מעניינות. מצרף את הקישור להרשמה :

https://bursagraph.activetrail.biz/eyal_lesson_202404_1

זה הסיבוב השני של הדולר לכיוון מחיר של 4 שקלים לדולר. בפעם הקודמת, ההערכות שלי אודותיו היו זהות ועקביות. ההערכה היתה שהוא לא יחצה מעלה משמעותית את רמת היעד. מיד לאחר גל העליות האחרון הדולר החל לסגת. עם הירידה, הערכתי שמדובר בתיקון זמני שבסיומו יסתער המטבע האמריקאי על רמת היעד פעם נוספת. אבל תהליכים ארוכי טווח לוקחים זמן והדולר דשדש ולמעשה נותר ברמות נמוכות יחסית. כל זה היה נכון בראייה קצרת טווח. בראייה ארוכה, נותרו מוקדי העוצמה על כנם ודומה שכעת, המטבע האמריקאי יוצא לסיבוב חדש.

דילוג לתוכן