זירת המומחים הינה זירה לימודית להעמקה, למידה וסקירת השווקים והיא איננה ייעוץ השקעות או שירות איתותים. הזירה אינה מספקת איתותי קנייה או מכירה. אין בתכנים שמופיעים בזירה משום המלצה לקנות או למכור את השוק או מניות ספציפיות. סקירה זו מוגשת כאינפורמציה טכנית נוספת העושה זאת פועל על סמך שיקול דעתו ואחריותו בלבד. המומחים הכותבים בזירה אינם יועצי השקעות אלא אנליסטים העוסקים בניתוח טכני וכלכלי ואין לראות בדבריהם משום עצה ו/או המלצה לפעילות כלשהי בניירות ערך.

אס.אנד.פי 500 – שונות בין המדדים

טרם נצלול לעומקו של עניין ונבחן את שלושת המדדים המובילים, תרשו לי להפנות אתכם לסרטון של הוובינר הפתוח שערכתי לפני כשבוע לקראת קורס המתנדים אותו אני פותח.

אם אתם נוטים להקשיב להוראות ועוקבים אחר הרצף בגרף השבועי, יתכן ושמתם לב לתופעה מעניינת ובמרכזה שונות בין התנהגות שלושת המדדים המובילים. הדאו שבר את הרצף העולה וקבע נקודת שיא זהה לקודמתה ובכך חוסלה מגמת העלייה, האס.אנד.פי גימגם השבוע אם כי שמר על הרצף העולה בעור שיניו בעוד את הנאסד"ק כל זה לא מעניין והוא נעל את השבוע עם נר ירוק וסגירה בגבוה. מה זה אומר? אני לא בטוח שאני יודע בוודאות. יחד עם זאת, הוראות מפורשות מה לעשות יש גם יש. הכל בסרטון שהכינותי לכם.

דילוג לתוכן